$150.00/wheel
| Part Number | OTT1560G3567GBT |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 67.1 |
| Load Capacity | 1520.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | - |
1 Available
1 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$150.00/wheel
| Part Number | OTT1560G3567GBT |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 67.1 |
| Load Capacity | 1520.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | - |
1 Available
1 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$251.37/wheel
| Part Number | OTT16654Q3863GB |
| Bolt Pattern | 4 x 4.25" (108mm) |
| Centerbore | 63.4 |
| Load Capacity | 1520.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 23.57 |
1 Available
1 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$251.37/wheel
| Part Number | OTT16654Q3863GB |
| Bolt Pattern | 4 x 4.25" (108mm) |
| Centerbore | 63.4 |
| Load Capacity | 1520.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 23.57 |
1 Available
1 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OTT1560G3567GB | 15x6 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 67.1 | 1520.00 | Conical | 20.99 | Out of Stock | $215.58 |
| OTT1560G3567GBT | 15x6 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 67.1 | 1520.00 | Conical | - | Low Stock * | $150.00 |
| OTT16654B3867GB | 16x6.5 +38 | 4 x 100mm | 67.1 | 1520.00 | Conical | 23.57 | Out of Stock | $251.37 |
| OTT16654Q3863GB | 16x6.5 +38 | 4 x 4.25" (108mm) | 63.4 | 1520.00 | Conical | 23.57 | Low Stock * | $251.37 |
| OTT16654Q3863GBT | 16x6.5 +38 | 4 x 4.25" (108mm) | 63.4 | 1520.00 | Conical | - | Out of Stock | $255.48 |