$244.84/wheel
| Part Number | RW180019 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | Flat |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$244.84/wheel
| Part Number | RW180019 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | Flat |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$283.54/wheel
| Part Number | RW180039 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | Flat |
152 Available
152 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$283.54/wheel
| Part Number | RW180039 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | Flat |
152 Available
152 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RW180019 | 17x7.5 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 60.1 | 1521.00 | Flat | In Stock * | $244.84 |
| RW180039 | 18x8 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 60.1 | 1521.00 | Flat | In Stock * | $283.54 |
| RW180041 | 18x8 +33 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 60.1 | 1521.00 | Radius | Out of Stock | $283.54 |