$371.55/wheel
| Part Number | RW180066 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm |
| Centerbore | 66.6 |
| Load Capacity | 1543.00 |
| Lug Seat | Conical |
40 Available
40 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$371.55/wheel
| Part Number | RW180066 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm |
| Centerbore | 66.6 |
| Load Capacity | 1543.00 |
| Lug Seat | Conical |
40 Available
40 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$371.55/wheel
| Part Number | RW180072 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 67.1 |
| Load Capacity | 1543.00 |
| Lug Seat | Conical |
64 Available
64 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$371.55/wheel
| Part Number | RW180072 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 67.1 |
| Load Capacity | 1543.00 |
| Lug Seat | Conical |
64 Available
64 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RW180066 | 19x8.5 +35 | 5 x 112mm | 66.6 | 1543.00 | Conical | In Stock * | $371.55 |
| RW180072 | 19x8.5 +40 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 67.1 | 1543.00 | Conical | In Stock * | $371.55 |